Již brzy bude mít agentura ALF nové www stránky. Registrace umělců bude zdarma -> registrujte se.

PaintBall hra Tábor

PaintBall hra TáborHledáte způsob, jak podpořit týmového ducha, komunikaci a organizační schopnosti svých zaměstnanců? PaintBall :)

---

Kopaná s KOLUMBUSem

Kopaná s KOLUMBUSemObjednejte si sportovní akci a zahrajte si po boku známých osobností. Dejte dohromady fotbalové družstvo a zahrajte si proti hercům, zpěvákům, moderátorům a slavným sportovcům, kteří nás v nedávné minulosti proslavili ve světě.

---

Badminton s KOLUMBUSem (smíšené dvojice)

Badminton s KOLUMBUSem (smíšené dvojice)Podle zkušeného tenisty Zdeňka Merty je tento sport daleko náročnější než tenis. A navíc není pouhou mužskou záležitostí. Když uspořádáte tenisový turnaj, jen ztěží dáte dohromady nejméně 12 párů jako při turnaji v badmintonu. A přitom se hraje podle pravidel a za plného nasazení. Můžete hrát buď se svou partnerkou anebo si vylosovat některou z osobností ženského pohlaví.

---

Lední hokej s KOLUMBUSem

Lední hokej s KOLUMBUSemKolumbus má i hokejové mužstvo, ve kterém hrají bývalí hokejové reprezentanti (Jiří Hrdina, Richard Farda, Stanislav Hajdůšek, Pavel Richter, Jaromír Látal, Robert Kostka) i herci a moderátoři (Václav Tittelbach, Pavel Nový, Milan Drobný, Pavel Poulíček, Martin Severa, Ota Černý a další).

---

Hayet - orientální tanečnice

Hayet - orientální tanečniceRádi bychom Vám nabídli orientální tanečnici z JČ. Tanci se věnuje od dětství (latinsko-americké tance) od roku 2006 orientální tance. V roce 2008 se zúčastnila soutěže Miss Orient ČR, kde se dostala až do semifinále.

---

Robo laser show

Robo laser showNabízí na nadcházející vánoční večírky (samozřejmě nejen na ně) robot show v novém hávu – jednak jako Robo laser show, dále jako Robo zrození.

---

The Robots

The RobotsRoboti jsou hosty nejrůznějších párty, koncertů, módních přehlídek a mnohých jiných zabavních programů. V TV se poprvé objevili v lednu roku 1997 v pořadu Šance. Později pak vystupovali v pořadech, GoGo-show, Na Scénu, Sauna, Prima jízda, a tak dále.

---

Robbie Williams revival - RWR

Robbie Williams revival - RWRHudební skupina Robbie Williams revival Brno (RWR-Brno), potvrdila svou akceschopnost a profesionalitu na více jak stošedesáti koncertních vystoupení, jak u nás, tak i v zahraničí.

---

Pilsen Queen Tribute Band

Pilsen Queen Tribute BandTato šestičlená formace vznikla v létě 2008. I přes relativně krátké působení se skupina zabydlela na pódiích v německu, rakousku a samozřejmě v čechách.

---

Louis Armstrong revival - František Procházka

Louis Armstrong revival - František ProcházkaČeský Louis Armstrong František Procházka zpívá hlasem jazzové legendy a stejně brilantně zvládá i trumpetová sóla. V současné době je jediný v ČR, kdo hraje a zpívá jako skutečný Satchmo. Nejznámější skladby jako Hello Dolly, Blueberry hill, Wonderful world, Cabaret, Mack the knife, Pochod svatých aj. jsou hudební lahůdkou a ozdobou každé společenské akce (VIP akce, plesy, firemní akce, večírky, městské slavnosti, revivalové festivaly, soutěže autoveteránů a podobně).

---

SMOKIE revival Praha - Suzi Quatro a Tina Turner

SMOKIE revival Praha - Suzi Quatro a Tina TurnerSMOKIE revival je jeden z divácky nejúspěšnějších a nejoblíbenějších revivalů u nás, opírající se o neuvěřitelnou podobnost hlasu zpěváka Josefa Šídy s Chrisem Normanem.

---

Michal David revival (Honza Bartoš)

Michal David revival (Honza Bartoš)Jedinečná revivalová show, při které se budete moci zaposlouchat do nejznámějších hitů českého krále disco hudby, hitmakera Michala Davida. Decibely lásky, Non stop, Největší z nálezů a ztrát i mnoho dalších.

---

Kabát revival

Kabát revivalJedná se o jediný oficiální revival skupiny Kabát ! Jan Korman (zpěv), Josef Mádlo (kytara, zpěv), Aleš Chejnovský (kytara, zpěv), Zdeněk Boháček (basa, zpěv), Jaroslav Muzikant (bicí) z Hradce Králové.

---

Těžkej Pokondr revival

Těžkej Pokondr revivalProgram je složený z nej hitů Miloše a Romana (Těžkej Pokondr) s texty Fanánka, a jeho délka záleží na dohodě. Vystoupení doprovází sličné taneční duo.

---

Kabát revival Secondhand

Kabát revival SecondhandKabát revival Secondhand znamená neopakovatelnou rockovou show, která jistě potěší Vaše zákazníky, obchodní partnery, či přátele.

---

Deep Purple revival

Deep Purple revivalDeep Purple CZ je revivalová sestava, která vznikla v létě roku 2005 jako pocta této legendární hardrockové kapele.

---

The Beatles revival PANGEA Band

The Beatles revival PANGEA BandPANGEA - The Beatles Revival Band – patří mezi přední české beatle-revivalové skupiny. Vznikla v roce 1992 a má za sebou mnoho vystoupení s velkým ohlasem u posluchačů mladší i střední generace. Pangea vystupuje na revivalových festivalech, plesech i v rockových klubech a její vystoupení také bývají skvělým zpestřením firemních párty a prezentačních akcí.

---

ABBA revival

ABBA revivalVšechny revivaly mají tu výhodu i prokletí, že nikdy nebudou první.

---

Depeche Mode revival

Depeche Mode revivalKapela je z Ústí nad Labem, vznikla v roce 2000 a věnuje se tvorbě kultovní britské formace DEPECHE MODE. Od počátku své existence již navštívila spoustu hudebních klubů po celém území ČR, kde ve většině případů účinkuje na DM Parties nebo večerech věnovaných hudební produkci 80. let.

---

The Beatles revival

The Beatles revivalThe Beatles Revival Band z Kladna - jedna z nejúspěšnějších evropských revivalových skupin - vystupuje od roku 1996 a má za sebou více než 650 úspěšných vystoupení v Čechách, Polsku, Maďarsku, SRN, Francii, Slovensku a dokonce v rodišti Beatles - Liverpoolu. Klíčem k úspěchu je nejen dokonalá interpretace skladeb Beatles, která je na světové úrovni, ale i dokonalá image, pódiová choreografie a v neposlední řadě i hlasová a fyzická podobnost členů se skutečnými Beatles.

---

Zábavné atrakce

Zábavné atrakceKONEC NUDY! Vyzkoušeli jste už úplně všechno a máte pocit, že nic novějšího a lepšího už nemůžete dostat?! Ale to se mýlíte!

---

Tenis s KOLUMBUSem

Tenis s KOLUMBUSemObjednejte si sportovní akci a zahrajte si po boku známých herců, zpěváků, moderátorů a slavných sportovců, kteří nás v nedávné minulosti proslavili ve světě. Chcete-li uspořádat pro svou firmu či pro své klienty firemní akci, obraťte se na agenturu ALF. Nebudete se jen dívat, jak se umělci snaží o vaši dobrou náladu. Budete stát s nimi na kurtech a bojovat o vítězství.

---

Orientální tance

Orientální tanceNabízíme vystoupení jedné i několika tanečnic orientálního tance v délce 10-15 minut a vystoupení afrického tance (několik tanečnic a živý hudební doprovod).

---

Verona - Markéta Jakšlová - Peter Fider

Verona - Markéta Jakšlová - Peter FiderSkupina Verona získala ocenění Skokan roku a celkové 9. místo mezi skupinami.

---

U2 revival band

U2 revival bandU2 Desire revival band svou činnost zahájil v roce 2000 a tvoří ho ostřílení muzikanti, kteří řadu let působili a působí v různých zavedených kapelách.

---

Aleš Klačer - mim, klaun a moderátor v jedné osobě

Aleš Klačer - mim, klaun a moderátor v jedné osoběPan Aleš Klačer je univerzální umělec. Pobaví etudy – parodie mr. Beana. Navodí skvělou atmosféru. Jemný, stylový humor pobaví a neurazí. Moderuje celý večer.

---

Michal Nesvadba

Michal NesvadbaSvětově známý (nejen) mim – vystoupení Michala Nesvadby doporučujeme především pro obchodní domy a další komerční akce.

---

Facepainting - malování na tvář pro děti i pro dospělé

Facepainting - malování na tvář pro děti i pro dospěléFacepainting je zábavné malování speciálními barvami na obličej. Profesionální maskérky jsou schopny namalovat nejrůznější individuální přání, nebo mohou malovat podle předem domluvených vzorů. Malování je vhodné pro veškeré dětské akce, večírky, firemní dny a maškarní plesy v každém ročním období.

---

Myš a Maš

Myš a MašHudební skupina pro děti s vlastním autorským repertoárem v moderním pojetí. Živá vystoupení, plná tance, zpěvu a zábavy.

---

DEN DĚTÍ 2002 - MĚSTEČKO NAD KOMOROU

DEN DĚTÍ 2002 - MĚSTEČKO NAD KOMOROUV roce 2002 jsme pořádali DEN DĚTÍ v Táboře. Nový projekt dostal název "DEN DĚTÍ aneb MĚSTEČKO NAD KOMOROU". Celý projekt je koncipován nejen pro malé děti, ale i pro takzvané dospělé děti. Naším cílem je ukázat historické městečko na ploše cca 1700 m2, vystavěné ve stylu rané gotiky (ze dřeva a slámy) se dvěmi vstupními branami a dobovou stráží.

---

DEN DĚTÍ 2003 - INDIÁNSKÁ VESNIČKA POD KOMOROU

DEN DĚTÍ 2003 - INDIÁNSKÁ VESNIČKA POD KOMOROULoni jsme připravili nový projekt "INDIÁNSKÁ VESNIČKA POD KOMOROU", který bychom Vám tímto chtěli představit. Opět, jak už z názvu akce vyplývá, děti slavily svůj den u táborského rybníčku Komora, kde na ně minulý rok čekali místo rytířů a kejklířů indiáni.

---

Speciální efekty

Speciální efektyGejzírky, výbuchy, zvukové efekty, blikavky, papírové konfety.

---

Venkovní ohňostroj

Venkovní ohňostrojSvětelné efekty sledují hudební linii, živější pasáže hudby osvětlují živější efekty, když skladba sílí, zvětšuje se hustota efektů a zvyšuje se výška i šířka ohňostroje, ve výrazných hudebních zlomech je v okamžiku obzor vyplněn barevnými květy, při utichnutí hudby přechází scéna do tmy.

---

Interiérový ohňostroj

Interiérový ohňostrojGejzírové řady kolmé, křížené, točené, slunce, kývačky, houpačky, výšlehy, výmety, stříbrný déšť (ohňopád), pulzující ohňové zášlehy, případně papírové konfety. Výška do 10 metrů.

---

Zahradní ohňostroj

Zahradní ohňostrojGejzírové řady kolmé, křížené, točené, slunce, kývačky, houpačky, výšlehy, výmety, stříbrný déšť (ohňopád), pulzující ohňové zášlehy, blikavky, římské svíce, malé kulové pumy. Výška maximálně 50 metrů.

---

Daniel Kopál

Daniel KopálModerátor populárního televizního pořadu "Tescoma prima vařečka".

---

« Starší Novější » dalsi rubriky / novinky

(c) 1997 - 2013 ALF.cz | Návrh a realizace: ALF webmaster | SEO optimalizace | SiteMap

Info kanály RSS | Atom

TOPlist