Již brzy bude mít agentura ALF nové www stránky. Registrace umělců bude zdarma -> registrujte se.

Moderátoři - moderátorky

Moderátoři - moderátorkyNa této stránce naleznete orientační seznam jednotlivých umělců, které Vám můžeme nabídnout. Tuto stránku pravidelně aktualizujeme, nenajdete li však svého oblíbeného umělce, doporučujeme použít vyhledávání (vpravo nahoře) v našich webových stránkách, případně kontaktujte agenturu.

---

Kouzelník Pavel Kožíšek

Kouzelník Pavel KožíšekMistr světa ze Světového pohárů bavičů a kouzelníků.

---

Duo Carlos - Karel Kašpar a Věra Kašparová

Duo Carlos - Karel Kašpar a Věra KašparováDoménou této dvojice jsou velké iluze, které bývají pro diváky nejpůsobivějším oborem magie. Patří mezi ně půlení partnerky elektrickou pilou, vznášení ve volném prostoru, mizení a objevování osob. Předností těchto show je, že všechny tyto efekty dokáže duo Carlos předvádět v bezprostřední blízkosti diváků.

---

Kouzelník Martin Hruška a Jitka

Kouzelník Martin Hruška a JitkaMartin a Jitka Vám nabízí zajímavý program plný kouzel a magie pro všechny věkové kategorie.

---

MAGICKÁ ESA – zájezdová varianta Pavla Kožíška

MAGICKÁ ESA – zájezdová varianta Pavla KožíškaMagická esa je strhující velkolepá show s řadou originálních překvapení, nejúspěšnějších světových iluzí a krásných žen. Jedná se o první představení svého druhu u nás a je určeno pro celou rodinu. Při velkých "copperfieldovských iluzích" se vedle iluzionisty Pavla Kožíška představí v neočekávaných rolích přední české modelky, které diváky okouzlí nejen svým půvabem, ale také i osobitým smyslem pro humor.

---

Kouzelník Reno

Kouzelník RenoSvět chce být klamán, budiž klamán :-)

---

Leona Machálková

Leona MachálkováRádi bychom Vám nabídli nový koncertní pořad zpěvačky LEONY MACHÁLKOVÉ s kapelou.

---

Nela Helisová - herečka, klavíristka, modelka

Nela Helisová - herečka, klavíristka, modelkaKlavírní repertoár obsahuje krom jiných: Revolutionary etude - Chopin, Sonaty (Sonata facile) - Mozart, Beethowen - Fur Elise, Moonlight sonata, River flows in you-Yiruma, 32- Bartholdy, Canon, Melodická, a jiné.

---

Jarda Hypochondr

Jarda HypochondrAutor a zpěvák nejen hitu Šenkýřa, bavič, moderátor Českého rozhlasu, nabízí jedinečnou show (10 lidí) s vynikající kapelou Divná parta za doprovodu krásných tanečnic.

---

Adriane Craft (SuperStar)

Adriane Craft (SuperStar)Semifinalistka soutěže SuperStar Adriane Craft.

---

Petr Kotvald a Bárbý

Petr Kotvald a BárbýŽivé pěvecké vystoupení kombinované nejen s tanečními čísly, ale v případě technických možností konkrétních pořadatelů navíc s využitím projekční plochy nebo více TV.

---

Michal Hudček (SuperStar)

Michal Hudček (SuperStar)Michal bodoval v SuperStar, kde především zaujal interpretací písní od Queenů. Je jejich věrným fanouškem a obdivovatelem. Nedávno mu vyšla deska s názvem - Zvláštní zprávy a Michal doufá, že se bude fanouškům líbit a bude úspěšná.

---

Soloví umělci

Soloví umělciNa této stránce naleznete orientační seznam jednotlivých umělců, které Vám můžeme nabídnout. Tuto stránku pravidelně aktualizujeme, nenajdete li však svého oblíbeného umělce, doporučujeme použít vyhledávání (vpravo nahoře) v našich webových stránkách, případně kontaktujte agenturu.

---

Monika Fialková a Pavel Trávníček

Monika Fialková a Pavel TrávníčekMonika je mladá a začínající zpěvačka, která působila v TV DO-RE-MI, Zlíntalentu, Nikdo není dokonalý a tak dále. V současnosti vydala své nové CDčko Nesplněný sen, které je hlavně o lásce. Na svém CDčku má nazpívané duety i s hercem Pavlem Trávníčkem.

---

Pavel Bobek

Pavel BobekStudoval architekturu, promován v r. 1961. Na škole hrál ve studentské kapele FAPS. V roce 1963 se stal sólovým zpěvákem skupiny Olympic. V tomto roce premiéra Ondráš podotýká v divadle Semafor.

---

Ilona Csáková

Ilona CsákováPopulární popová zpěvačka, která kdysi začínala v kultovní kapele Laura a její tygři coby sboristka a časem se propracovala k sólové dráze. Dnes patří ke stálicím české pop-music.

---

Iveta Bartošová

Iveta BartošováIveta Bartošová získala v anketě ČESKÝ SLAVÍK MATTONI 2003 3. místo v kategorii zpěvačka.

---

Anitta

AnittaTřiadvacetiletá zpěvačka, která působila ve sboru Bambini di Praga.

---

Monika Absolonová

Monika AbsolonováMladá zpěvačka, která má na kontě již čtyři alba - nejnovější s názvem "Jsem nevěrná". Za album "Dál jen při mně stůj" byla nominována na objev roku ´94 při vyhlašování Výročních cen akademie populární hudby.

---

Petr Spálený a New Apollo Band

Petr Spálený a New Apollo BandPo vydání CD alba NEJVĚTŠÍ HITY, které se záhy stalo platinovým a řadě úspěšných koncertů se skupinou New Apollo Band, na nichž znějí hity z různých období jako Plakalo bejby, Kdybych já byl kovářem, Dáma při těle Josefína, Trápím se trápím, i ty novější - Obyčejný muž, Dítě štěstěny, Peggy, superhit Až mně andělé, až nejčerstvějším titulům jako Na týhle planetě už zůstanu a tak dále. Petr Spálený připravuje vydání nového alba u Popron Music, které vyjšlo v březnu 2003.

---

Vláďa Hron - populární imitátor a bavič

Vláďa Hron - populární imitátor a bavičNabízíme vystoupení populárního imitátora a baviče Vládi Hrona, kterého znáte nejen z jeho televizní show "Jsou hvězdy, které nehasnou".

---

Petr Stebnický - imitátor, bavič a moderátor

Petr Stebnický - imitátor, bavič a moderátorImitace známých, populárních i nepopulárních osobností z oblasti kultury, politiky, sportu a jiné. Hlasy některých z nich si můžete i poslechnout na stránkách agentury ALF.

---

Komediant, kumštýř mnoha tváří a kejklíř je prostě Vítek

Komediant, kumštýř mnoha tváří a kejklíř je prostě VítekNení nejmenším problémem na jedné akci odehrát několik představení (například: Harlekýn vítá hosty, dvě kejklířská představení a na závěr ohňová show) a zároveň akci třeba i odmoderovat – vše záleží na domluvě.

---

Ohnivá fire show

Ohnivá fire showFascinující fireshow, kterou lze provést jak ve venkovních tak i vnitřních prostorách. Součástí naší show je i Blue magic light show.

---

Akční taneční show s ohněm, meči, prapory

Akční taneční show s ohněm, meči, praporyVe vystoupeních se kombinují taneční prvky, zbraně, ohně, prapory a další rekvizity. V historickém duchu jsou připraveny tance s gotickými meči, hořícími pochodněmi a prapory s nevídanou koordinací v ovládání. Nabízíme jak krátké jednotlivé výstupy, tak i delší výpravné příběhy, které obsahují jednotlivé tanečně-šermířské kreace.

---

Šermířská vystoupení

Šermířská vystoupeníNabízime komponovaná šermířská představení i krátké šermířské etudy, akce na jevištích, náměstích, v sálech i vtipně naaranžované přímo mezi diváky, žertovné romantické duely a akční grotesky, kde poutavě ožijí postavy obrněných rytířů, Cyrana, D´Artagnana a ostatních reků meče, kordu i rapíru - v podání špičkových skupin historického šermu z celé republiky.

---

Vrtek Vojta - kejklíř a komediant

Vrtek Vojta - kejklíř a komediantVojta Vrtek je jedním z nejlepších českých kejklířů a komediantů.

---

Čokoládová show

Čokoládová showTo tu ještě nebylo, podívejte se a sdělte nám i všem ostatním svůj názor :-)

---

Duo striptýz

Duo striptýzDuo striptýz jako dárek, proč ne? Duo striptýz je vhodný nejen jako dárek, dou strip show doporučujeme i na zpestření každé diskotéky a jiných kulturních akcí.

---

Body painting - malování na nahé dámské i pánské tělo

Body painting - malování na nahé dámské i pánské těloBody painting je malba na nahé lidské tělo speciálními přírodními a netoxickými barvami, které jsou snadno smývatelné vodou.

---

Dámský striptýz s ohněm nebo hadem

Dámský striptýz s ohněm nebo hademStriptýz jako dárek, proč ne? Striptýz je vhodný nejen jako dárek, strip show doporučujeme i na zpestření každé diskotéky, rozlučka se svobodou a jiných kulturních akcí.

---

AutoErotika

AutoErotikaTato šou je vhodná na zpestření diskoték, oslav, večírků a tak dále.

---

Ladies nights párty

Ladies nights pártyLADY'S PÁRTY je dvouhodinový dámský večer, eroticky laděný ve kterém se představí nejen pánská striptýzová show, ale i spousta zajímavých soutěží.

---

Lesbien show

Lesbien showLesbien show jako dárek k čemukoli, proč NE? i pro náročné :-)

---

Live show, sex či milování na živo

Live show, sex či milování na živoŽivý sex, nebo chcete li sex na živo a podobně.

---

Obsluha nahoře bez a v prádle

Obsluha nahoře bez a v prádleObsluha (3 - 4 hodiny) nahoře bez a nebo jen v prádle (dívky jsou oblečené jen do luxusního spodního prádla) je zvláště vhodná na roznášení slavnostních přípitků, propagačních letáčků a podobně.

---

« Starší Novější » dalsi rubriky / novinky

(c) 1997 - 2013 ALF.cz | Návrh a realizace: ALF webmaster | SEO optimalizace | SiteMap

Info kanály RSS | Atom

TOPlist