Již brzy bude mít agentura ALF nové www stránky. Registrace umělců bude zdarma -> registrujte se.

Bazar použitých aparatur a příslušenství

Bazar použitých aparatur a příslušenstvíPodejte si zcela zdarma Váš inzerát, nebo jen nahlédněte ať najdete to co sháníte. Bazar je nově spuštěn v roce 2009 v ALF e-shopu na eshop.alf.cz.

---

Prodej světelných a zvukových aparatur i příslušenství

Prodej světelných a zvukových aparatur i příslušenstvíChceme Vám nabízet světelné a zvukové aparatury, světelné zdroje, příslušenství i doplňky za ty nejvýhodnější ceny na trhu. Než nakoupíte jinde, zeptejte se u nás na naše ceny :-)

---

Pronájem pivních setů

Pronájem pivních setůPivní set obsahuje stůl a dvě lavice. Pronajímáme pivní sety v rozměru délka 220 cm, šíře stolu 50 cm, šíře lavice 25 cm.

---

Stavby pódií a přehlídkových mol

Stavby pódií a přehlídkových molNabízíme pevná a rovná, zastřešená i nezastřešená pódia a mola jakýchkoli tvarů a rozměrů pro Vaše akce.

---

Světelné aparatury

Světelné aparaturyNabízíme Vám světelné aparatury pro každou příležitost. Využijete je jak na malých diskoték, plesech, narozeninových oslavách, tak i na velkých venkovních koncertech a jiných typech akcí. Pronajíméme a to i krátkodobě také jednotlivé světelné prostorové i paprskové efekty řízené jen hudbou, otočné hlavy, lasery, stroboskopy a podobně.

---

Videoprojekce DVD video kamery pro záznam

Videoprojekce DVD video kamery pro záznamNabízíme Vám pronájem video projektorů, projekčních pláten, video i DVD přehrávačů a video kamer. Také si u nás můžete objednat z hora vypsané komponenty s vyškolenou obsluhou. Rádi Vám poradíme a přivezeme až k Vám.

---

Zvukové aparatury

Zvukové aparaturyNabízíme Vám velice kvalitní zvukové aparatury, které můžete použít například na konferencích, svatbách, plesech, firemních akcích a tak dále. Bohaté zkušenosti máme i s ozvučováním módních přehlídek, koncertů a venkovních akcí.

---

dalsi rubriky / novinky

(c) 1997 - 2013 ALF.cz | Návrh a realizace: ALF webmaster | SEO optimalizace | SiteMap

Info kanály RSS | Atom

TOPlist