Již brzy bude mít agentura ALF nové www stránky. Registrace umělců bude zdarma -> registrujte se.

Broky Františka Kanečka

Broky Františka KanečkaKdo jsou a jak vlastně vznikla tato úžasná kapela Broky Františka Kanečka.


---

B.F.K. vznikly v konci roku 2000 na protest proti stále rostoucímu vlivu západní – dekadentní hudby, a zároveň jako připomenutí toho nejlepšího (pro západní zaprodance "toho nejhoršího"), co bylo natočeno v československých studiích v 60´, 70´ a 80´letech. Po pečlivé přípravě – poslech starých LP, sledování pořadů typu: Všichni se ptají, komu to hrají, nebo Abeceda, Žena za pultem a hlavně 30 případů majora Zemana – byla kapela připravena dobýt svět. O správnosti těchto kroků (ne Broků!) hovoří stále rostoucí fanklub a celosvětový úspěch prvního alba (zvláště v okolí Náměstí Republiky) vydaného v květnu roku 2006. Neutuchající zájem o toto LP kapelu inspiroval k přípravě nové dlouhohrající desky, na které se v současné době pracuje. Po deseti letech se Broky Františka Kanečka navíc rozhodli začlenit do programu i vlastní kompozice, které se ale záměrně neliší od písní, jež tvoří páteř jejich repertoáru.

Broky Františka Kanečka

Kapela je zvána k obohacení takových kulturních akcí, jako jsou například Letní filmová škola v Uherském Hradišti, Casanovské oslavy v Duchcově či Mírové slavnosti ve vojenském areálu Ořechov u Brna. Za dobu své existence byla již ale také zpestřením firemních večerů a plesů takových značek jako SKANSKA, HOCHTIEF, CETELEM, ESSOX, HEWLITT-PACKARD, ACCENTURE, AUTOREVUE, VOLKSWAGEN a tak dále (aniž by tito západní spojenci tušili, že si do svých řad pouštějí diverzanty pravé socialistické pop kultury :-)).

Pokud si rádi a s humorem zavzpomínáte na československý pop-rock, objednejte si právě Broky Františka Kanečka.

Orientační cena za vystoupení od 12.000 Kč (bez dopravy a DPH).

NEZÁVAZNÁ poptávka bude vyřízena do 24 hodin od doručení

Video i audio mp3 si můžete stáhnout v sekci download stejně jako logo agentury a další užitečné soubory.

Kromě Broky Františka Kanečka Vám doporučujeme i další z naší nabídky

5angels
A - Tak
Black Milk
Crazy Boys
dívčí skupina ROXY
duo Dýza Boys
Funtrio salonní folk
Kamélie
Kapela Acoustica
Kapela Ged Maloney Co.

---

Pokud jste umělec, můžete se hned registrovat zdarma.

Vzhledem k prostředí, Vašim požadavkům a finančním možnostem Vám rádi pomůžeme vybrat ideální variantu právě pro Vás. Kontaktujte nás, nebo neváhejte použít objednávkový formulář, který je nezávazný.


---

|

(c) 1997 - 2013 ALF.cz | Návrh a realizace: ALF webmaster | SEO optimalizace | SiteMap

Info kanály RSS | Atom

TOPlist