Již brzy bude mít agentura ALF nové www stránky. Registrace umělců bude zdarma -> registrujte se.

Deep Purple revival

Deep Purple revivalDeep Purple CZ je revivalová sestava, která vznikla v létě roku 2005 jako pocta této legendární hardrockové kapele.


---

Ve skupině se sešli hudebníci pro které je hardrock de facto životním stylem a kteří se tímto žánrem zabývají v nejrůznějších sestavách již léta. Pro většinu z nich navíc byli daní hráči z Deep Purple i hlavními hudebními vzory.

Deep Purple revival

Deep Purple CZ hrají samozřejmě všechny nejznámější hity této proslulé hardrockové kapely jako například Smoke On The Water, Highway Star či Black Night - kromě toho však zařazují do svého koncertního programu i další skladby mapující působení veškerých sestav ze sedmdesátých let. Konečně obohacují koncert i specialitami typickými právě pro Deep Purple, jako jsou klávesové improvizace, kytarové vstupy či bicí sólo.

Deep Purple CZ mají nejen ambice, ale i reálné možnosti zařadit se mezi nejlepší revivaly Deep Purple vůbec - podstatou této sestavy totiž není jen snaha napodobit maximálně danou předlohu, ale skutečná hardrocková duše a upřímný obdiv k hudební scéně počátku sedmdesátých let, z něhož pramení zájem o co nejhlubší pochopení základních principů této hudby.

Deep Purple revival

Deep Purple CZ se neomezují jen na věrný a precizní hudební projev, ale dbají i na dosažení co nejpřesnějšího zvuku nástrojů a také na vizuální stránku věci. Za tímto účelem je kapela vybavena nástroji typickými pro danou éru, jako například varhanami značky Hammnond (v současné době disponuje kapela třemi nástroji tohoto typu) či velmi věrnou bicí soupravou, která se jak provedením, tak velikostí i typem povrchové úpravy přesně shoduje s originálem, jenž používal Ian Paice počátkem sedmdesátých let.

Deep Purple CZ - sestava

  • Vratislav Sýkora - zpěv
  • Pavel Kovač - kytara
  • Vilém Mikyška - klávesy
  • Pavel Berki - basa
  • Paul Schenzer - bicí

Orientační cena za vystoupení: od 19.990,- Kč (bez dopravy a DPH).

NEZÁVAZNÁ poptávka bude vyřízena do 24 hodin od doručení

Video i audio mp3 si můžete stáhnout v sekci download stejně jako logo agentury a další užitečné soubory.

Kromě Deep Purple revival Vám doporučujeme i další z naší nabídky

ABBA revival
Depeche Mode revival
Kabát revival
Kabát revival Secondhand
Louis Armstrong revival - František Procházka
Michal David revival (Honza Bartoš)
Pilsen Queen Tribute Band
Robbie Williams revival - RWR
SMOKIE revival Praha - Suzi Quatro a Tina Turner
Těžkej Pokondr revival

---

Pokud jste umělec, můžete se hned registrovat zdarma.

Vzhledem k prostředí, Vašim požadavkům a finančním možnostem Vám rádi pomůžeme vybrat ideální variantu právě pro Vás. Kontaktujte nás, nebo neváhejte použít objednávkový formulář, který je nezávazný.


---

|

(c) 1997 - 2013 ALF.cz | Návrh a realizace: ALF webmaster | SEO optimalizace | SiteMap

Info kanály RSS | Atom

TOPlist