Již brzy bude mít agentura ALF nové www stránky. Registrace umělců bude zdarma -> registrujte se.

Funtrio salonní folk

Funtrio salonní folkFuntrio je vokálně instrumentální skupina založená na sólovém zpěvu, vokálech a zajímavé instrumentaci pro kytaru, housle a violoncello. Při volbě repertoáru se nijak žánrově neomezuje, vybírá si skladby a písně z různých stylových období a upravuje si je na míru. Část repertoáru je též z vlastní dílny.


---

Skupina vznikla v roce 1996 a od té doby stále rozšiřuje řady svých příznivců, pro něž pořádá několikrát za rok koncerty. Dvakrát reprezentovala českou hudební scénu na mezinárodním hudebním festivalu v Kodani. Několikrát účinkovala v různých rozhlasových a televizních pořadech. V roce 1999 natočila CD s názvem Podzim, nyní pracuje na dalším albu, obsahujícím swingové písně ze 40. a 50. let dvacátého století.

Funtrio salonní folk

Pro velkou šíři svého repertoáru a komorní zvuk vystupuje skupina Funtrio také při menších společenských událostech, jako jsou vernisáže, svatby, rauty a jiné slavnostní příležitosti. Členové skupiny mohou své vystoupení doplnit slovem též v anglickém, německém a francouzském jazyce.

Orientační cena za vystoupení od 6.000,- Kč (bez dopravy a DPH).

NEZÁVAZNÁ poptávka bude vyřízena do 24 hodin od doručení

Video i audio mp3 si můžete stáhnout v sekci download stejně jako logo agentury a další užitečné soubory.

Kromě Funtrio salonní folk Vám doporučujeme i další z naší nabídky

5angels
A - Tak
Black Milk
Broky Františka Kanečka
Crazy Boys
dívčí skupina ROXY
duo Dýza Boys
Kamélie
Kapela Acoustica
Kapela Ged Maloney Co.

---

Pokud jste umělec, můžete se hned registrovat zdarma.

Vzhledem k prostředí, Vašim požadavkům a finančním možnostem Vám rádi pomůžeme vybrat ideální variantu právě pro Vás. Kontaktujte nás, nebo neváhejte použít objednávkový formulář, který je nezávazný.


---

|

(c) 1997 - 2013 ALF.cz | Návrh a realizace: ALF webmaster | SEO optimalizace | SiteMap

Info kanály RSS | Atom

TOPlist