Již brzy bude mít agentura ALF nové www stránky. Registrace umělců bude zdarma -> registrujte se.

Orbis de Ignis - Ohnivý svět

Orbis de Ignis - Ohnivý světFormace fungující od roku 2008, tvořená Míšou a Pavlem Strůnovými. Od počátku do současnosti má Orbis de Ignis na kontě několik desítek úspěšných vystoupení, jak pro soukromé osoby, tak pro velké společnosti či spolky.

---

Komediant, kumštýř mnoha tváří a kejklíř je prostě Vítek

Komediant, kumštýř mnoha tváří a kejklíř je prostě VítekNení nejmenším problémem na jedné akci odehrát několik představení (například: Harlekýn vítá hosty, dvě kejklířská představení a na závěr ohňová show) a zároveň akci třeba i odmoderovat – vše záleží na domluvě.

---

Ohnivá fire show

Ohnivá fire showFascinující fireshow, kterou lze provést jak ve venkovních tak i vnitřních prostorách. Součástí naší show je i Blue magic light show.

---

Akční taneční show s ohněm, meči, prapory

Akční taneční show s ohněm, meči, praporyVe vystoupeních se kombinují taneční prvky, zbraně, ohně, prapory a další rekvizity. V historickém duchu jsou připraveny tance s gotickými meči, hořícími pochodněmi a prapory s nevídanou koordinací v ovládání. Nabízíme jak krátké jednotlivé výstupy, tak i delší výpravné příběhy, které obsahují jednotlivé tanečně-šermířské kreace.

---

Šermířská vystoupení

Šermířská vystoupeníNabízime komponovaná šermířská představení i krátké šermířské etudy, akce na jevištích, náměstích, v sálech i vtipně naaranžované přímo mezi diváky, žertovné romantické duely a akční grotesky, kde poutavě ožijí postavy obrněných rytířů, Cyrana, D´Artagnana a ostatních reků meče, kordu i rapíru - v podání špičkových skupin historického šermu z celé republiky.

---

Vrtek Vojta - kejklíř a komediant

Vrtek Vojta - kejklíř a komediantVojta Vrtek je jedním z nejlepších českých kejklířů a komediantů.

---

dalsi rubriky / novinky

(c) 1997 - 2013 ALF.cz | Návrh a realizace: ALF webmaster | SEO optimalizace | SiteMap

Info kanály RSS | Atom

TOPlist