Již brzy bude mít agentura ALF nové www stránky. Registrace umělců bude zdarma -> registrujte se.

Leona Machálková

Leona MachálkováRádi bychom Vám nabídli nový koncertní pořad zpěvačky LEONY MACHÁLKOVÉ s kapelou.

---

Nela Helisová - herečka, klavíristka, modelka

Nela Helisová - herečka, klavíristka, modelkaKlavírní repertoár obsahuje krom jiných: Revolutionary etude - Chopin, Sonaty (Sonata facile) - Mozart, Beethowen - Fur Elise, Moonlight sonata, River flows in you-Yiruma, 32- Bartholdy, Canon, Melodická, a jiné.

---

Jarda Hypochondr

Jarda HypochondrAutor a zpěvák nejen hitu Šenkýřa, bavič, moderátor Českého rozhlasu, nabízí jedinečnou show (10 lidí) s vynikající kapelou Divná parta za doprovodu krásných tanečnic.

---

Adriane Craft (SuperStar)

Adriane Craft (SuperStar)Semifinalistka soutěže SuperStar Adriane Craft.

---

Petr Kotvald a Bárbý

Petr Kotvald a BárbýŽivé pěvecké vystoupení kombinované nejen s tanečními čísly, ale v případě technických možností konkrétních pořadatelů navíc s využitím projekční plochy nebo více TV.

---

Michal Hudček (SuperStar)

Michal Hudček (SuperStar)Michal bodoval v SuperStar, kde především zaujal interpretací písní od Queenů. Je jejich věrným fanouškem a obdivovatelem. Nedávno mu vyšla deska s názvem - Zvláštní zprávy a Michal doufá, že se bude fanouškům líbit a bude úspěšná.

---

Soloví umělci

Soloví umělciNa této stránce naleznete orientační seznam jednotlivých umělců, které Vám můžeme nabídnout. Tuto stránku pravidelně aktualizujeme, nenajdete li však svého oblíbeného umělce, doporučujeme použít vyhledávání (vpravo nahoře) v našich webových stránkách, případně kontaktujte agenturu.

---

Monika Fialková a Pavel Trávníček

Monika Fialková a Pavel TrávníčekMonika je mladá a začínající zpěvačka, která působila v TV DO-RE-MI, Zlíntalentu, Nikdo není dokonalý a tak dále. V současnosti vydala své nové CDčko Nesplněný sen, které je hlavně o lásce. Na svém CDčku má nazpívané duety i s hercem Pavlem Trávníčkem.

---

Pavel Bobek

Pavel BobekStudoval architekturu, promován v r. 1961. Na škole hrál ve studentské kapele FAPS. V roce 1963 se stal sólovým zpěvákem skupiny Olympic. V tomto roce premiéra Ondráš podotýká v divadle Semafor.

---

Ilona Csáková

Ilona CsákováPopulární popová zpěvačka, která kdysi začínala v kultovní kapele Laura a její tygři coby sboristka a časem se propracovala k sólové dráze. Dnes patří ke stálicím české pop-music.

---

Iveta Bartošová

Iveta BartošováIveta Bartošová získala v anketě ČESKÝ SLAVÍK MATTONI 2003 3. místo v kategorii zpěvačka.

---

Anitta

AnittaTřiadvacetiletá zpěvačka, která působila ve sboru Bambini di Praga.

---

Monika Absolonová

Monika AbsolonováMladá zpěvačka, která má na kontě již čtyři alba - nejnovější s názvem "Jsem nevěrná". Za album "Dál jen při mně stůj" byla nominována na objev roku ´94 při vyhlašování Výročních cen akademie populární hudby.

---

Petr Spálený a New Apollo Band

Petr Spálený a New Apollo BandPo vydání CD alba NEJVĚTŠÍ HITY, které se záhy stalo platinovým a řadě úspěšných koncertů se skupinou New Apollo Band, na nichž znějí hity z různých období jako Plakalo bejby, Kdybych já byl kovářem, Dáma při těle Josefína, Trápím se trápím, i ty novější - Obyčejný muž, Dítě štěstěny, Peggy, superhit Až mně andělé, až nejčerstvějším titulům jako Na týhle planetě už zůstanu a tak dále. Petr Spálený připravuje vydání nového alba u Popron Music, které vyjšlo v březnu 2003.

---

dalsi rubriky / novinky

(c) 1997 - 2013 ALF.cz | Návrh a realizace: ALF webmaster | SEO optimalizace | SiteMap

Info kanály RSS | Atom

TOPlist