Již brzy bude mít agentura ALF nové www stránky. Registrace umělců bude zdarma -> registrujte se.

Myš a Maš

Myš a MašHudební skupina pro děti s vlastním autorským repertoárem v moderním pojetí. Živá vystoupení, plná tance, zpěvu a zábavy.


---

Nabízíme pro děti:

1/ Znají hudební žánry lépe kluci nebo holky…? výchovný pořad pro mateřské školy a I. stupeň základní školy. Zábavnou formou přibližuje dětem svět hudby, seznamuje je s nejrůznějšími hudebními žánry a také působí na správný citový vývoj dětí v mezilidských vztazích. Pořad vychází z Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní výchovu i základní školy a je zaměřen zejména na vzdělávací oblast Umění a kultura, vzdělávací obor Hudební výchova, především na činnost hudebně pohybovou, vokální a poslechovou. Hudba je zároveň prostředkem k Osobnostní a sociální výchově.

Myš a Maš

2/ Jak si hrát s holkama (s klukama) hudebně zábavný pořad pro děti a rodiče, je vhodný i jako součást karnevalů, besídek a nejrůznějších oslav. Oba pořady lze hrát ve větších i menších sálech, třídách i v přírodě.

Myš a Maš

A co je to vlastně Myš Maš? Myšmaš to je všechno možné dohromady, třeba jako tady....! Tak začínají pořady skupiny Myš & Maš, skutečný "myšmaš" písniček, tance, legrace a zábavy. Soubor tvoří pětice mladých talentovaných zpěváků a herců. V jejich repertoáru jsou nové autorské písničky nejrůznějších rytmů - od mazurky po Rock´n´Roll. Nechybí například valčík či reggae, pochod ani twist... tedy skutečný hudební myšmaš, do kterého jsou děti aktivně zapojeny. Písničky jsou dětem velmi blízké a srozumitelné, přibližují jim hudbu a rytmy, a v neposlední řadě se zabývají i rozdílností dětských individualit, učí je vzájemné úctě a mezilidským vztahům vůbec.

Hudební ukázka: Myš a Maš

Orientační cena za vystoupení: od 3.000,- Kč (bez dopravy, techniky a DPH – 2 interpreti).

NEZÁVAZNÁ poptávka bude vyřízena do 24 hodin od doručení

Video i audio mp3 si můžete stáhnout v sekci download stejně jako logo agentury a další užitečné soubory.

Kromě Myš a Maš Vám doporučujeme i další z naší nabídky

Aleš Klačer - mim, klaun a moderátor v jedné osobě
DEN DĚTÍ 2002 - MĚSTEČKO NAD KOMOROU
DEN DĚTÍ 2003 - INDIÁNSKÁ VESNIČKA POD KOMOROU
Facepainting - malování na tvář pro děti i pro dospělé
Michal Nesvadba

---

Pokud jste umělec, můžete se hned registrovat zdarma.

Vzhledem k prostředí, Vašim požadavkům a finančním možnostem Vám rádi pomůžeme vybrat ideální variantu právě pro Vás. Kontaktujte nás, nebo neváhejte použít objednávkový formulář, který je nezávazný.


---

|

(c) 1997 - 2013 ALF.cz | Návrh a realizace: ALF webmaster | SEO optimalizace | SiteMap

Info kanály RSS | Atom

TOPlist