Již brzy bude mít agentura ALF nové www stránky. Registrace umělců bude zdarma -> registrujte se.

Aleš Klačer - mim, klaun a moderátor v jedné osobě

Aleš Klačer - mim, klaun a moderátor v jedné osoběPan Aleš Klačer je univerzální umělec. Pobaví etudy – parodie mr. Beana. Navodí skvělou atmosféru. Jemný, stylový humor pobaví a neurazí. Moderuje celý večer.

---

Michal Nesvadba

Michal NesvadbaSvětově známý (nejen) mim – vystoupení Michala Nesvadby doporučujeme především pro obchodní domy a další komerční akce.

---

Facepainting - malování na tvář pro děti i pro dospělé

Facepainting - malování na tvář pro děti i pro dospěléFacepainting je zábavné malování speciálními barvami na obličej. Profesionální maskérky jsou schopny namalovat nejrůznější individuální přání, nebo mohou malovat podle předem domluvených vzorů. Malování je vhodné pro veškeré dětské akce, večírky, firemní dny a maškarní plesy v každém ročním období.

---

Myš a Maš

Myš a MašHudební skupina pro děti s vlastním autorským repertoárem v moderním pojetí. Živá vystoupení, plná tance, zpěvu a zábavy.

---

DEN DĚTÍ 2002 - MĚSTEČKO NAD KOMOROU

DEN DĚTÍ 2002 - MĚSTEČKO NAD KOMOROUV roce 2002 jsme pořádali DEN DĚTÍ v Táboře. Nový projekt dostal název "DEN DĚTÍ aneb MĚSTEČKO NAD KOMOROU". Celý projekt je koncipován nejen pro malé děti, ale i pro takzvané dospělé děti. Naším cílem je ukázat historické městečko na ploše cca 1700 m2, vystavěné ve stylu rané gotiky (ze dřeva a slámy) se dvěmi vstupními branami a dobovou stráží.

---

DEN DĚTÍ 2003 - INDIÁNSKÁ VESNIČKA POD KOMOROU

DEN DĚTÍ 2003 - INDIÁNSKÁ VESNIČKA POD KOMOROULoni jsme připravili nový projekt "INDIÁNSKÁ VESNIČKA POD KOMOROU", který bychom Vám tímto chtěli představit. Opět, jak už z názvu akce vyplývá, děti slavily svůj den u táborského rybníčku Komora, kde na ně minulý rok čekali místo rytířů a kejklířů indiáni.

---

dalsi rubriky / novinky

(c) 1997 - 2013 ALF.cz | Návrh a realizace: ALF webmaster | SEO optimalizace | SiteMap

Info kanály RSS | Atom

TOPlist