Již brzy bude mít agentura ALF nové www stránky. Registrace umělců bude zdarma -> registrujte se.

Racing Simulator

Racing SimulatorKonečně pořádná jízda na Vašich akcích! Máme pro Vás připraveno několik variant programů, záleží pouze na Vás který si vyberete.


---

Velikost produkce 2 x 1 m, zábor prostoru 2,5 x 2,5 m + el. 220V/16A (v případě zastřešení), rychlá montáž a demontáž, profesionální zařízení, délkově stavitelná závodní sedačka, sportovní pedály (brzda + plyn), automatické, nebo manuální sekvenční řazení.

PRODUKCE NEMÁ ŽÁDNÁ VĚKOVÁ OMEZENÍ , MIN. VÝŠKA NÁVŠTĚVNÍKA 135 CM !!!

Racing Simulator

Exkluzivní licence na FIA F1 obsahuje všechny jezdce, okruhy (digitálně převedené do hry) a týmy loňského ročníku. Vyberte si tým, svého jezdce, můžete změnit historii a sesadit úřadujícího mistra světa Alberta Allonsa z jeho trůnu. Věrné poškození vozu, originální jízdní vlastnosti, zastávky v boxech a tak dále. Závody na čas, nebo jízda na vybraném závodním okruhu včetně všech soupeřů zvučným jmen.

Závody cestovních vozů série DTM. AUDI A4 DTM, AMG MERCEDES C KLASSE DTM, OPEL VECTRA GTS V8. Inteligentní protivníci, různé druhy náročnosti, věrný zvuk, manuální ale i automatické řazení, 11 skutečných okruhů včetně Autodromu Brno !!!

K dispozici nepřeberné množství typů vozidel všech značek . (Audi, Subaru, Nissan, Opel, Honda, Mazda , Tayota, BMW, Ford, cca 60 výrobců). 50 různých tratí, inteligentní protivníci, závody v celých seriálech, samostatné závody, nebo závody na čas.

K dispozici 35 závodních tříd (formulové monoposty, cestovní vozy, oválové speciály, veterány, off-roadové speciály, rallye, truck, motokáry). Celkem 70 licencovaných aut a přes 80 (v drtivé většině skutečně existujících) závodních okruhů, přičemž mezi nimi nalezneme i Autodrom Brno. Inteligentní protivníci, simulace jízdních vlastností při poškození. Samostatných závody, celé seriály, závody na čas.

Racing Simulator

CENA PRONÁJMU: od 12.000 Kč/1 den

CENA ZAHRNUJE: dopravu po celé ČR, provoz pro návštěvníky zdarma, vyškolenou obsluhu, programy, zastřešení. Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Při vícedenních akcích připravíme individuální kalkulaci s patřičnou slevou. Technickou dokumentaci na obrandování kokpitu zašleme na vyžádání.

NEZÁVAZNÁ poptávka bude vyřízena do 24 hodin od doručení

Video i audio mp3 si můžete stáhnout v sekci download stejně jako logo agentury a další užitečné soubory.

Kromě Racing Simulator Vám doporučujeme i další z naší nabídky

Barmanská show - Freestyle - Fire
Čokoládové fontány
Duo Ogor - Adagio akrobacie
Elektrický rodeo býk
Lovec světel - zábavná atrakce
Mobilní Casino
Mobilní horolezecká stěna
Mobilní kyslíkový bar na vaši párty
Párty karikatury
Travesti Kočky - duo GINA a CATH

---

Pokud jste umělec, můžete se hned registrovat zdarma.

Vzhledem k prostředí, Vašim požadavkům a finančním možnostem Vám rádi pomůžeme vybrat ideální variantu právě pro Vás. Kontaktujte nás, nebo neváhejte použít objednávkový formulář, který je nezávazný.


---

|

(c) 1997 - 2013 ALF.cz | Návrh a realizace: ALF webmaster | SEO optimalizace | SiteMap

Info kanály RSS | Atom

TOPlist