Již brzy bude mít agentura ALF nové www stránky. Registrace umělců bude zdarma -> registrujte se.

Robbie Williams revival - RWR

Robbie Williams revival - RWRHudební skupina Robbie Williams revival Brno (RWR-Brno), potvrdila svou akceschopnost a profesionalitu na více jak stošedesáti koncertních vystoupení, jak u nás, tak i v zahraničí.

---

Pilsen Queen Tribute Band

Pilsen Queen Tribute BandTato šestičlená formace vznikla v létě 2008. I přes relativně krátké působení se skupina zabydlela na pódiích v německu, rakousku a samozřejmě v čechách.

---

Louis Armstrong revival - František Procházka

Louis Armstrong revival - František ProcházkaČeský Louis Armstrong František Procházka zpívá hlasem jazzové legendy a stejně brilantně zvládá i trumpetová sóla. V současné době je jediný v ČR, kdo hraje a zpívá jako skutečný Satchmo. Nejznámější skladby jako Hello Dolly, Blueberry hill, Wonderful world, Cabaret, Mack the knife, Pochod svatých aj. jsou hudební lahůdkou a ozdobou každé společenské akce (VIP akce, plesy, firemní akce, večírky, městské slavnosti, revivalové festivaly, soutěže autoveteránů a podobně).

---

SMOKIE revival Praha - Suzi Quatro a Tina Turner

SMOKIE revival Praha - Suzi Quatro a Tina TurnerSMOKIE revival je jeden z divácky nejúspěšnějších a nejoblíbenějších revivalů u nás, opírající se o neuvěřitelnou podobnost hlasu zpěváka Josefa Šídy s Chrisem Normanem.

---

Michal David revival (Honza Bartoš)

Michal David revival (Honza Bartoš)Jedinečná revivalová show, při které se budete moci zaposlouchat do nejznámějších hitů českého krále disco hudby, hitmakera Michala Davida. Decibely lásky, Non stop, Největší z nálezů a ztrát i mnoho dalších.

---

Kabát revival

Kabát revivalJedná se o jediný oficiální revival skupiny Kabát ! Jan Korman (zpěv), Josef Mádlo (kytara, zpěv), Aleš Chejnovský (kytara, zpěv), Zdeněk Boháček (basa, zpěv), Jaroslav Muzikant (bicí) z Hradce Králové.

---

Těžkej Pokondr revival

Těžkej Pokondr revivalProgram je složený z nej hitů Miloše a Romana (Těžkej Pokondr) s texty Fanánka, a jeho délka záleží na dohodě. Vystoupení doprovází sličné taneční duo.

---

Kabát revival Secondhand

Kabát revival SecondhandKabát revival Secondhand znamená neopakovatelnou rockovou show, která jistě potěší Vaše zákazníky, obchodní partnery, či přátele.

---

Deep Purple revival

Deep Purple revivalDeep Purple CZ je revivalová sestava, která vznikla v létě roku 2005 jako pocta této legendární hardrockové kapele.

---

The Beatles revival PANGEA Band

The Beatles revival PANGEA BandPANGEA - The Beatles Revival Band – patří mezi přední české beatle-revivalové skupiny. Vznikla v roce 1992 a má za sebou mnoho vystoupení s velkým ohlasem u posluchačů mladší i střední generace. Pangea vystupuje na revivalových festivalech, plesech i v rockových klubech a její vystoupení také bývají skvělým zpestřením firemních párty a prezentačních akcí.

---

ABBA revival

ABBA revivalVšechny revivaly mají tu výhodu i prokletí, že nikdy nebudou první.

---

Depeche Mode revival

Depeche Mode revivalKapela je z Ústí nad Labem, vznikla v roce 2000 a věnuje se tvorbě kultovní britské formace DEPECHE MODE. Od počátku své existence již navštívila spoustu hudebních klubů po celém území ČR, kde ve většině případů účinkuje na DM Parties nebo večerech věnovaných hudební produkci 80. let.

---

The Beatles revival

The Beatles revivalThe Beatles Revival Band z Kladna - jedna z nejúspěšnějších evropských revivalových skupin - vystupuje od roku 1996 a má za sebou více než 650 úspěšných vystoupení v Čechách, Polsku, Maďarsku, SRN, Francii, Slovensku a dokonce v rodišti Beatles - Liverpoolu. Klíčem k úspěchu je nejen dokonalá interpretace skladeb Beatles, která je na světové úrovni, ale i dokonalá image, pódiová choreografie a v neposlední řadě i hlasová a fyzická podobnost členů se skutečnými Beatles.

---

U2 revival band

U2 revival bandU2 Desire revival band svou činnost zahájil v roce 2000 a tvoří ho ostřílení muzikanti, kteří řadu let působili a působí v různých zavedených kapelách.

---

dalsi rubriky / novinky

(c) 1997 - 2013 ALF.cz | Návrh a realizace: ALF webmaster | SEO optimalizace | SiteMap

Info kanály RSS | Atom

TOPlist