Již brzy bude mít agentura ALF nové www stránky. Registrace umělců bude zdarma -> registrujte se.

Šermířská vystoupení

Šermířská vystoupeníNabízime komponovaná šermířská představení i krátké šermířské etudy, akce na jevištích, náměstích, v sálech i vtipně naaranžované přímo mezi diváky, žertovné romantické duely a akční grotesky, kde poutavě ožijí postavy obrněných rytířů, Cyrana, D´Artagnana a ostatních reků meče, kordu i rapíru - v podání špičkových skupin historického šermu z celé republiky.


---

Představení s historickými zbraněmi, v historických zbrojích a kostýmech z období gotiky, renesance, baroka i rokoka.

Divácky nejúspěšnější pořad, strhující výkony jezdců a koní. Pořad trvá cca 60 minut a skládá se z ukázek rytířských dovedností i soubojů. Je sestaven podle historických pramenů, zpestřený tancem orientálních tanečnic. Doprovázeno hudbou a reprodukovaným slovem. Možnost večerního turnaje s ohňovými efekty. Počet účinkujících: 13 + 4 koně.

Šermířská vystoupení

Na Vaše přání připravíme: dobové rauty, firemní večírky či konference v atraktivních prostorách památkových objektů, rvačky, půtky a ukázky šermu z kterékoliv historické epochy, historické průvody (bubeníci, vlajkonoši, jezdci na koních), dobové rekvizity - historické stany, zapůjčení kostýmů, doprovodné programy na městské slavnosti dětské dobové hry (střelba z luku a kuše), večerní ohňovou show.

Prezentovaní umělci na fotografiích nejsou zdaleka všichni, které naše agentura ALF nabízí. V naší databázi máme desítky dalších a rádi Vám všechny představíme.

Orientační cena za vystoupení: na dotaz (bez dopravy a DPH).

NEZÁVAZNÁ poptávka bude vyřízena do 24 hodin od doručení

Video i audio mp3 si můžete stáhnout v sekci download stejně jako logo agentury a další užitečné soubory.

Kromě Šermířská vystoupení Vám doporučujeme i další z naší nabídky

Akční taneční show s ohněm, meči, prapory
Komediant, kumštýř mnoha tváří a kejklíř je prostě Vítek
Ohnivá fire show
Orbis de Ignis - Ohnivý svět
Vrtek Vojta - kejklíř a komediant

---

Pokud jste umělec, můžete se hned registrovat zdarma.

Vzhledem k prostředí, Vašim požadavkům a finančním možnostem Vám rádi pomůžeme vybrat ideální variantu právě pro Vás. Kontaktujte nás, nebo neváhejte použít objednávkový formulář, který je nezávazný.


---

|

(c) 1997 - 2013 ALF.cz | Návrh a realizace: ALF webmaster | SEO optimalizace | SiteMap

Info kanály RSS | Atom

TOPlist