Již brzy bude mít agentura ALF nové www stránky. Registrace umělců bude zdarma -> registrujte se.

skupina INFINITY - electro music

skupina INFINITY - electro musicSkupinu Infinity tvoří Dave (hudba, zpěv, texty) a zpěvačka P.T. (zpěv, text). Hudební styl Infinity se pohybuje v okolí electro-dance, ale skupina si občas "zaskočí" i do jiných "příbuzných" stylových oblastí. Pokud se pohybujete v oblasti taneční hudby, tak určitě znáte skladby Samotná, Anděl nebo Let Me Go. Představitelem nového trendu (elektro-dance), který skupina nyní prosazuje, je skladba Get To Know.


---

P.T. (Petra)

Zpívá si všude, kde se dá (občas i kde se nedá, ale to je jí jedno). Nejlíp se cítí za mikrofonem, ať už je to ve studiu nebo na pódiu. Kromě zpěvu ji baví i tanec (takže asi nikdy nepřibere, protože její představa o tanci hraničí s akrobacií:o) ). Málo pije a jí. Chtěla by želvičku, ale nechce se jí s ní chodit na procházky, aby na ní pořád někde nemusela čekat. Umí povícero světových jazyků a dokonce i soukromě dává hodiny, aby se udržela v jazykondici :o) Občas dává lekce zbytku kapely při jízdách na vystoupení. Je plná energie, jako nezničitelný robotek. Ve dne spí, ale o půl noci nastává její čas! "Ještě, že v okolí jejího bytu není nonstop diskotéka"; pochvaluje si Dejv, " jinak bych ji už snad ani neviděl :o)".

skupina INFINITY - electro music

Dave

Většinu lidí bolí za krkem, když se delší dobu baví s Dejvem. Bude to tím, že má skoro dva metry. Kromě Infinity vytváří hudbu k prestižním počítačovým hrám, aranžuje písničky pro konkurenci (jistě znáte třeba skladbu Vítr - L.Vondráčková) a s Karlem Svobodou vyráběl muzikály. Je to typ člověka, který má cit pro věc a proto si často raději některé věci udělá sám, než aby mu je zeslonil někdo jinej :-).V neposlední řadě se dostáváme k věci, která ho baví hodně a to je skládání filmové hudby. Spolupracuje s předními režiséry (například Chaun, Jakubisko). Co se zálib týče, tak na ty už moc času nezbývá. Přesto si David zahraje squash (působí dokonce ve dvou ligách) nebo si zajde do kina, popřípadě si pustí některý z dílů kultovního seriálu Red Dwarf (Červený trpaslík), který považuje za nejdokonalejší komedii všech dob :o). Dokonce i přiznává, že byla doba, kdy na tomhle seriálu tzv. "ujel" a všude viděl trpaslíky. Ale to, v jeho případě, není zas tak nepochopitelné ... :-)

Orientační cena za vystoupení: 10.000,- Kč (bez dopravy z Prahy a DPH).

NEZÁVAZNÁ poptávka bude vyřízena do 24 hodin od doručení

Video i audio mp3 si můžete stáhnout v sekci download stejně jako logo agentury a další užitečné soubory.

Kromě skupina INFINITY - electro music Vám doporučujeme i další z naší nabídky

5angels
A - Tak
Black Milk
Broky Františka Kanečka
Crazy Boys
dívčí skupina ROXY
duo Dýza Boys
Funtrio salonní folk
Kamélie
Kapela Acoustica

---

Pokud jste umělec, můžete se hned registrovat zdarma.

Vzhledem k prostředí, Vašim požadavkům a finančním možnostem Vám rádi pomůžeme vybrat ideální variantu právě pro Vás. Kontaktujte nás, nebo neváhejte použít objednávkový formulář, který je nezávazný.


---

|

(c) 1997 - 2013 ALF.cz | Návrh a realizace: ALF webmaster | SEO optimalizace | SiteMap

Info kanály RSS | Atom

TOPlist