Již brzy bude mít agentura ALF nové www stránky. Registrace umělců bude zdarma -> registrujte se.

Broky Františka Kanečka

Broky Františka KanečkaKdo jsou a jak vlastně vznikla tato úžasná kapela Broky Františka Kanečka.

---

Skupina B.O.S. Bosáci z Příbrami

Skupina B.O.S. Bosáci z PříbramiŽivá hudba, od dechovky, přes oldies po pop a rock.

---

MIDI Band

MIDI BandHudební skupina MIDI Band vystupuje od roku 1991 v České republice na různých společenských akcích (Maturitní plesy, firemní representační akce, vyhlášení sportovců, volby Miss, městské slavnosti, openair pod širým nebem, večery v klubech a podobně).

---

Maxim Turbulenc

Maxim TurbulencKaždoročně více jak 180 vystoupení v uplynulých letech je jasným důkazem, že tito 3 těžkotonážní chlapíci jsou stále středem pozornosti.

---

duo Dýza Boys

duo Dýza BoysPěvecké těleso vzniklo jen proto, aby vyhrálo Zlatého Slavíka, a jen proto, aby Pešák a Upír prodali milióny desek. Zpívají pod heslem: "Naše disco muzika patří nejen do tanečních sálů, do hospod, ale i na hrad".

---

Funtrio salonní folk

Funtrio salonní folkFuntrio je vokálně instrumentální skupina založená na sólovém zpěvu, vokálech a zajímavé instrumentaci pro kytaru, housle a violoncello. Při volbě repertoáru se nijak žánrově neomezuje, vybírá si skladby a písně z různých stylových období a upravuje si je na míru. Část repertoáru je též z vlastní dílny.

---

dívčí skupina ROXY

dívčí skupina ROXYRoxy jsou novým objevem roku 2003.

---

muzika EDEN

muzika EDENJe skupina z Tábora a jejich písničky jsou takzvaně "od každého trochu", od známých českých skladeb až po angloamerickou produkci. EDEN se snaží vyplnit mezeru na hudebním trhu a zahrát opravdu pro každého.

---

Black Milk

Black MilkDívčí soulová kapela, která získala ocenění v anketě Český slavík Mattoni 2002 jako objev roku.

---

A - Tak

A - TakTato čtyřčlenná chlapecká skupina se svým stylem řadí mezi pop&dance a své nahrávky natočili s producentem Danielem Hádlem.

---

Crazy Boys

Crazy BoysHrají cca 300 evergreenů zlaté éry tradičního jazzu a swingu (20. - 40. léta).

---

Le Monde

Le MondeDuo Alice a Derrick Wilson tedy R&B projekt Le Monde začal svou slibnou kariéru výborným singlem Vzducholoď, který úspěšně boduje v hitparádách českých radií a v žebříčku hratelnosti je na 14. místě ze 100 nejhranějších songů v českých radiích.

---

Skupina Atarés (latinsko-americké)

Skupina Atarés (latinsko-americké)Skupina Atarés, která působí od roku 2002 nejenom na české scéně, je složením výrazných muzikantských i lidských individualit. V jejím projevu se mísí jak mnohonárodnostní složení skupiny, tak zkušenosti hudebníků z různých žánrů.

---

skupina INFINITY - electro music

skupina INFINITY - electro musicSkupinu Infinity tvoří Dave (hudba, zpěv, texty) a zpěvačka P.T. (zpěv, text). Hudební styl Infinity se pohybuje v okolí electro-dance, ale skupina si občas "zaskočí" i do jiných "příbuzných" stylových oblastí. Pokud se pohybujete v oblasti taneční hudby, tak určitě znáte skladby Samotná, Anděl nebo Let Me Go. Představitelem nového trendu (elektro-dance), který skupina nyní prosazuje, je skladba Get To Know.

---

5angels

5angelsDívčí skupina 5 angels je o tanci, o energii a o radosti ze zpívání. Chceme vás potěšit rytmy disco a R'n'B, které by vás rozhodně něměly nechat v klidu sedět :-)

---

Kapela Ged Maloney Co.

Kapela Ged Maloney Co.Zpěvák a kytarista Ged Maloney se narodil v Christchurchi na Novém Zélandu, ale vyrostl v Anglii v Runcornu poblíž Liverpoolu. Zde také začal ve svých 13 letech hrát na kytaru a klavír. Působil v různých skupinách, se kterými procestoval celou Anglii.

---

Kapela Acoustica

Kapela AcousticaKapela Acoustica vznikla v roce 2009 v Ostravě.

---

Rock band

Rock bandPoprocková kapela na Vaše maturitní plesy, firemní večírky, oslavy, zabávy a jiné akce.

---

Kamélie

KaméliePopulární pěvecké duo 80. let. Mezi nejúspěšnější písničky patří Jako Robinson, Formule, Cukr káva limonáda, Hej, pane šenku a tak dále.

---

Timbre music - Flash show

Timbre music - Flash showStrhující show program plný žánrových a kostýmových proměn! Flash show... Nejznámější světové hity ve stylovém podání! Show bleskově ujíždí od hudby 30. let až po hity 3. tisíciletí (1930 – 2004). Nemusíte přemýšlet o volbě hudebního stylu pro svou akci – FLASH SHOW přináší všechny!!

---

skupina Turbo

skupina TurboNaše agentura si Vám dovoluje nabídnout vystoupení rockové legendy 80-tých let skupiny TURBO.

---

Verona - Markéta Jakšlová - Peter Fider

Verona - Markéta Jakšlová - Peter FiderSkupina Verona získala ocenění Skokan roku a celkové 9. místo mezi skupinami.

---

dalsi rubriky / novinky

(c) 1997 - 2013 ALF.cz | Návrh a realizace: ALF webmaster | SEO optimalizace | SiteMap

Info kanály RSS | Atom

TOPlist