Již brzy bude mít agentura ALF nové www stránky. Registrace umělců bude zdarma -> registrujte se.

PaintBall hra Tábor

PaintBall hra TáborHledáte způsob, jak podpořit týmového ducha, komunikaci a organizační schopnosti svých zaměstnanců? PaintBall :)

---

Kopaná s KOLUMBUSem

Kopaná s KOLUMBUSemObjednejte si sportovní akci a zahrajte si po boku známých osobností. Dejte dohromady fotbalové družstvo a zahrajte si proti hercům, zpěvákům, moderátorům a slavným sportovcům, kteří nás v nedávné minulosti proslavili ve světě.

---

Badminton s KOLUMBUSem (smíšené dvojice)

Badminton s KOLUMBUSem (smíšené dvojice)Podle zkušeného tenisty Zdeňka Merty je tento sport daleko náročnější než tenis. A navíc není pouhou mužskou záležitostí. Když uspořádáte tenisový turnaj, jen ztěží dáte dohromady nejméně 12 párů jako při turnaji v badmintonu. A přitom se hraje podle pravidel a za plného nasazení. Můžete hrát buď se svou partnerkou anebo si vylosovat některou z osobností ženského pohlaví.

---

Lední hokej s KOLUMBUSem

Lední hokej s KOLUMBUSemKolumbus má i hokejové mužstvo, ve kterém hrají bývalí hokejové reprezentanti (Jiří Hrdina, Richard Farda, Stanislav Hajdůšek, Pavel Richter, Jaromír Látal, Robert Kostka) i herci a moderátoři (Václav Tittelbach, Pavel Nový, Milan Drobný, Pavel Poulíček, Martin Severa, Ota Černý a další).

---

Tenis s KOLUMBUSem

Tenis s KOLUMBUSemObjednejte si sportovní akci a zahrajte si po boku známých herců, zpěváků, moderátorů a slavných sportovců, kteří nás v nedávné minulosti proslavili ve světě. Chcete-li uspořádat pro svou firmu či pro své klienty firemní akci, obraťte se na agenturu ALF. Nebudete se jen dívat, jak se umělci snaží o vaši dobrou náladu. Budete stát s nimi na kurtech a bojovat o vítězství.

---

dalsi rubriky / novinky

(c) 1997 - 2013 ALF.cz | Návrh a realizace: ALF webmaster | SEO optimalizace | SiteMap

Info kanály RSS | Atom

TOPlist