Již brzy bude mít agentura ALF nové www stránky. Registrace umělců bude zdarma -> registrujte se.

Tenis s KOLUMBUSem

Tenis s KOLUMBUSemObjednejte si sportovní akci a zahrajte si po boku známých herců, zpěváků, moderátorů a slavných sportovců, kteří nás v nedávné minulosti proslavili ve světě. Chcete-li uspořádat pro svou firmu či pro své klienty firemní akci, obraťte se na agenturu ALF. Nebudete se jen dívat, jak se umělci snaží o vaši dobrou náladu. Budete stát s nimi na kurtech a bojovat o vítězství.


---

Systém turnaje je postaven tak, aby každá osobnost měla partnera z Vašich řad. Pokud nemáte dostatečný počet hráčů, zajistíme své partnery-reprezentanty jiných firem. Sejde se tak 16 až 32 dvojic (podle počtu kurtů a účastníků).

Systém turnaje: ve skupinách po čtyřech dvojicích hraje každý s každým, poté se nasazuje do pavouka a hraje se vyřazovacím systémem. Každý si tak zahraje minimálně čtyři utkání na jeden set.

Tenis s KOLUMBUSem

Kolumbus V.Y.P. Sportovní klub

Během tenisového turnaje zajistíme program pro děti či manželky. Pro děti máme připravenu např. hudební soutěž Caruso, kouzelnickou školu za přítomnosti profesionálních iluzionistů, pro partnerky například pétanque. Pokud nevíte, kde by se celá akce měla uskutečnit, nechte výběr na nás.

Agentura zajistí: hráče, ceny pro vítěze, výstup z akce do médií, pivo Ferdinand.

Pořadatel zajistí: tenisové kurty, občerstvení během turnaje, tenisové míče, ozvučení.

Zajímají li Vás ceny, volné termíny? Kontaktujte agenturu a mi Vám velice rádi zašleme nabídku a veškeré potřebné informace.

A pro pořádek úplný seznam jmen osobností.

Sportovních akcí agentury se zúčastňují

Václav Tittelbach - moderátor, Pavel Poulíček - moderátor, Pavel Zedníček - herec, Milan Šimáček - herec, Václav Němeček - fotbalový internacionál, Milan Drobný -zpěvák, Jiří Krampol - herec, Pavel Nový - herec, Jiří Králík - mistr světa v hokeji, Roman Skamene - herec, David Suchařípa - herec, Petr Vondráček - hudebník, Marek Kopecký - hudebník, Jan Ušiak - hokejový internacionál, Ota Balage - hudebník, Jiří Sloup - fotbalový reprezentant, František Štambacher - olympijský vítěz v kopané, Karol Dobiáš - mistr Evropy v kopané, Jana Krausová - herečka, Luděk Sobota - herec, Michal David - zpěvák, Ladislav Vízek - fotbalový internacionál, Pavel Richter - mistr světa v hokeji, Pavel Kožíšek - iluzionista, Tomáš Jelínek - hokejový internacionál, Pavel Halamka - mistr ČR v biliáru, František Veselý - mistr Evropy v kopané, Leo Gudas - hokejový reprezentant, Marek Ivan - hráč extraligy v hokeji, Mojmír Maděryč - herec, Jiří Hrdina - vítěz Stanley Cupu, Karel Roden - herec, Rey Koranteng - moderátor, Dušan Herda - mistr Evropy v kopané, Peter Herda - mistr Evropy v kopané, Kateřina Hrachovcová - herečka, Zdeněk Srstka - kaskadér a milovník psů, Jiří Krytinář - nejmenší herec u nás, Petra Voláková - rosnička a modelka, Bohouš Josef - Burma Jones a zpěvák, Miroslav Paleček - písničkotvůrce, Zdeněk Merta - hudebník, Petr Jančařík - moderátor, Adriena Sobotová - herečka, Jaroslav Hřebík - fotbalový trenér, Jaroslav Bednář - hráč NHL, Patrik Štefan - hráč NHL, Richard Farda - legenda československého hokeje, Jitka Schneiderová - herečka, Jitka Obzinová - moderátorka, Jakub Smolík - zpěvák, Václav Faltus - imitátor, Martin Severa - učitel v.v., Zbyněk Merunka - moderátor.

NEZÁVAZNÁ poptávka bude vyřízena do 24 hodin od doručení

Video i audio mp3 si můžete stáhnout v sekci download stejně jako logo agentury a další užitečné soubory.

Kromě Tenis s KOLUMBUSem Vám doporučujeme i další z naší nabídky

Badminton s KOLUMBUSem (smíšené dvojice)
Kopaná s KOLUMBUSem
Lední hokej s KOLUMBUSem
PaintBall hra Tábor

---

Pokud jste umělec, můžete se hned registrovat zdarma.

Vzhledem k prostředí, Vašim požadavkům a finančním možnostem Vám rádi pomůžeme vybrat ideální variantu právě pro Vás. Kontaktujte nás, nebo neváhejte použít objednávkový formulář, který je nezávazný.


---

|

(c) 1997 - 2013 ALF.cz | Návrh a realizace: ALF webmaster | SEO optimalizace | SiteMap

Info kanály RSS | Atom

TOPlist