Již brzy bude mít agentura ALF nové www stránky. Registrace umělců bude zdarma -> registrujte se.

The Beatles revival

The Beatles revivalThe Beatles Revival Band z Kladna - jedna z nejúspěšnějších evropských revivalových skupin - vystupuje od roku 1996 a má za sebou více než 650 úspěšných vystoupení v Čechách, Polsku, Maďarsku, SRN, Francii, Slovensku a dokonce v rodišti Beatles - Liverpoolu. Klíčem k úspěchu je nejen dokonalá interpretace skladeb Beatles, která je na světové úrovni, ale i dokonalá image, pódiová choreografie a v neposlední řadě i hlasová a fyzická podobnost členů se skutečnými Beatles.


---

V repertoáru skupiny je zhruba 60 nejznámějších písní liverpoolské legendy, z nichž každá je pečlivě nastudována nejen podle studiové nahrávky, ale i podle audio i video nahrávek z živých vystoupení, což zaručuje jak přesnost hudebního provedení, tak i dokonalé vystižení nálady a atmosféry každé jednotlivé skladby.

The Beatles revival

Image a originálnímu vybavení věnuje skupina také maximální pozornost. Podstatný je každý detail. Základem jsou originální aparatury VOX, kytary Rickenbacker, typická houslová baskytara Hofner a bicí Ludwig, díky čemuž je dosaženo absolutně věrného zvuku. Dále jsou to tři sady přesně okopírovaných obleků. Zachází se ovšem i do takových podrobností, jako jsou originální boty Beatle Chelsea Cavern Boots, chromované stojany VOX, stylové barevné plakáty, které jsou k dispozici pořadatelům a další a další zdánlivě nepodstatné drobnosti, které pomáhají utvářet dokonalý celek. Ani v pódiové choreografii se nepřipouští žádná benevolence. Absolutní autenticita je samozřejmostí. Rozmístění na scéně, pro Beatles nepostradatelný levoruký baskytarista, charakteristické pohyby okopírované z videonahrávek legendární čtveřice - to vše je důležité. Stačí, aby divák trošku přivřel oči, zaposlouchal se a má pocit, že se ocitl v Liverpoolu někdy v roce 1964 a na pódiu hrají opravdoví Beatles.

The Beatles revival

Koncert The Beatles Revival Band z Kladna je opravdovou kopií koncertu legendárních The Beatles. Jako důkaz slouží i to, že skupina dělala předkapelu britským legendám The Animals, Joe Cockerovi a The Smokie na jejich koncertech v Polsku nebo televizní vystoupení v TV NOVA, TY Markíza, Magyar TV. Můžete si být tedy jisti, že Beatles Revival Band bude ozdobou i Vašich akcí.

Orientační cena za vystoupení: od 35.000,- Kč (bez dopravy a DPH).

NEZÁVAZNÁ poptávka bude vyřízena do 24 hodin od doručení

Video i audio mp3 si můžete stáhnout v sekci download stejně jako logo agentury a další užitečné soubory.

Kromě The Beatles revival Vám doporučujeme i další z naší nabídky

ABBA revival
Deep Purple revival
Depeche Mode revival
Kabát revival
Kabát revival Secondhand
Louis Armstrong revival - František Procházka
Michal David revival (Honza Bartoš)
Pilsen Queen Tribute Band
Robbie Williams revival - RWR
SMOKIE revival Praha - Suzi Quatro a Tina Turner

---

Pokud jste umělec, můžete se hned registrovat zdarma.

Vzhledem k prostředí, Vašim požadavkům a finančním možnostem Vám rádi pomůžeme vybrat ideální variantu právě pro Vás. Kontaktujte nás, nebo neváhejte použít objednávkový formulář, který je nezávazný.


---

|

(c) 1997 - 2013 ALF.cz | Návrh a realizace: ALF webmaster | SEO optimalizace | SiteMap

Info kanály RSS | Atom

TOPlist