Již brzy bude mít agentura ALF nové www stránky. Registrace umělců bude zdarma -> registrujte se.

The Robots

The RobotsRoboti jsou hosty nejrůznějších párty, koncertů, módních přehlídek a mnohých jiných zabavních programů. V TV se poprvé objevili v lednu roku 1997 v pořadu Šance. Později pak vystupovali v pořadech, GoGo-show, Na Scénu, Sauna, Prima jízda, a tak dále.


---

V průběhu činnosti tohoto projektu se oběma členům podařilo dosáhnout nemalých úspěchů na domácí i světové scéně, avšak, jak sami tvrdí, největším oceněním je pro ně zájem diváka, který vrcholí uznalým potleskem.

The Robots

Oba roboti se v roce 2001 i v roce 2002 zúčastnili mistrovství světa v tanci Electric boogie a obsadili v obou ročnících této nejprestižnější soutěže nejvyšší příčky. V roce 2001 Robot MP (Martin Pořízek) získal titul mistra světa a Robot RM (Richard Mach) vytancoval místo druhé, v roce následujícím si pořadí prohodili. V roce 2003 se mistrovství světa zúčastnil pouze Robot MP, avšak i tentokrát dosáhl až na kov nejcenější.

The Robots

Dva "robotičtí humanoidé" vstoupí na jeviště, kde pak po společné "elektrické" choreografii předvedou ve svých sólech maximum ze svého tanečního umění. Vytvoří tak pro divákovo oko dokonalou iluzi tancujících strojů. Následuje pasáž mechanických pohybů, které jsou zvukově dotvořeny pouze pomocí mikrofonu. V závěrečné části vystoupení roboti interaktivně vtáhnou zábavnou formou do děje vystoupení i samotné diváky, na kterých provedou základní "elektrické" testy.

Vystoupení je možno využít na nejrůznějších soukromých i firemních akcích, prezentacích, módních přehlídkách, diskotékách, párty a tak dále.

The Robots

Je zde i možnost celé vystoupení po předchozí dohodě upravit dle požadavků zadavatele (změna hudby, změna kostýmů, práce s prezentovanými předměty i za slovního doprovodu konferenciéra, atd.). Toto vystoupení je možno flexibilně přizpůsobit i nestandardním pódiím.

Tanečníky je možno využít i jako živé sochy, futuristické účastníky Vaší párty, alternativní modely, automatickou obsluhu zákazníků a tak dále.

Orientační cena za vystoupení: od 9.000,- Kč (bez dopravy a DPH).

NEZÁVAZNÁ poptávka bude vyřízena do 24 hodin od doručení

Video i audio mp3 si můžete stáhnout v sekci download stejně jako logo agentury a další užitečné soubory.

Kromě The Robots Vám doporučujeme i další z naší nabídky

Hayet - orientální tanečnice
Orientální tance
Robo laser show
Torzobreakers

---

Pokud jste umělec, můžete se hned registrovat zdarma.

Vzhledem k prostředí, Vašim požadavkům a finančním možnostem Vám rádi pomůžeme vybrat ideální variantu právě pro Vás. Kontaktujte nás, nebo neváhejte použít objednávkový formulář, který je nezávazný.


---

|

(c) 1997 - 2013 ALF.cz | Návrh a realizace: ALF webmaster | SEO optimalizace | SiteMap

Info kanály RSS | Atom

TOPlist