Již brzy bude mít agentura ALF nové www stránky. Registrace umělců bude zdarma -> registrujte se.

Venkovní ohňostroj

Venkovní ohňostrojSvětelné efekty sledují hudební linii, živější pasáže hudby osvětlují živější efekty, když skladba sílí, zvětšuje se hustota efektů a zvyšuje se výška i šířka ohňostroje, ve výrazných hudebních zlomech je v okamžiku obzor vyplněn barevnými květy, při utichnutí hudby přechází scéna do tmy.


---

Ohňostroj je horizontálně i vertikálně členěn, například do 50-ti m výšky zakrývá obzor stříbrná síť, nad ní je oblast červených květů nebo ve středu scény běží určitý motiv zlaté barvy a po obou stranách běží jiný motiv v doplňkové barvě.

Ohňostroj je členěn barevně, například celá obloha je vyplněna efekty jediné barvy nebo obloha je rozdělena na pásy různých barev, dole modrá, nad ní bílá, ještě výše červená.

Venkovní ohňostroj

V prostoru jsou vytvářeny ohromné obrazce, například květiny se stvolem a květem, různé typy prokřížených sítí a pavučin, které totálně zamřížují obzor nebo různé motivy například sopky, vzájemného boje nebo pádu blikajícího roje.

Orientační cena od: 7.000,- Kč (bez dopravy a DPH).

NEZÁVAZNÁ poptávka bude vyřízena do 24 hodin od doručení

Video i audio mp3 si můžete stáhnout v sekci download stejně jako logo agentury a další užitečné soubory.

Kromě Venkovní ohňostroj Vám doporučujeme i další z naší nabídky

Interiérový ohňostroj
Speciální efekty
Zahradní ohňostroj

---

Pokud jste umělec, můžete se hned registrovat zdarma.

Vzhledem k prostředí, Vašim požadavkům a finančním možnostem Vám rádi pomůžeme vybrat ideální variantu právě pro Vás. Kontaktujte nás, nebo neváhejte použít objednávkový formulář, který je nezávazný.


---

|

(c) 1997 - 2013 ALF.cz | Návrh a realizace: ALF webmaster | SEO optimalizace | SiteMap

Info kanály RSS | Atom

TOPlist