Již brzy bude mít agentura ALF nové www stránky. Registrace umělců bude zdarma -> registrujte se.

Zábavné atrakce

Zábavné atrakceKONEC NUDY! Vyzkoušeli jste už úplně všechno a máte pocit, že nic novějšího a lepšího už nemůžete dostat?! Ale to se mýlíte!


---

Sumo

Sumo znáte z televizních pořadů TV NOVA. Jedná se o speciální nafukovací sumo obleky a úkolem soutěžících je povalit protivníka na žíněnku, stejně jako v případě klasického sportu sumo.

Zábavné atrakce

Moucha

Moucha je nafukovací atrakce, která má rovnou nafouknutou základnu (slouží pro odrážení se) a na ni kolmo navazuje stěna, která je opatřena jemnou částí suchého zipu. Na fotogafii je vidět, proč se Moucha atrakci vlasně říká.

Equalizer

Equalizer je jedná se o nafouknutou plochu ve tvaru oválu, uprostřed se tyčí nafouknutý sloup a skrze něj je protaženo lano.

Sraž ho!

Gladiátor "Sraž ho!" je nafukovací atrakce se dvěmi vyvýšenými stupínky, na kterých stojí soutěžící, kteří se pomocí speciálních holí (na každé straně zakončeny molitanovou výplní) snaží srazit protivníka.

Horolezecká stěna

Chcete si vyzkoušet, jaké to je šplhat po horách? Chcete, aby výhra v soutěži byla zasloužená? Zkuste horolezeckou stěnu!

Surf-Snowboard simulátor - v létě si můžete zajezdit na snowboardu a v zimě naopak na surfu! Simulátor je vhodný pro všechny věkové kategorie od 10-ti let.

Nafukovací atrakce

Bungee running je nafukovací atrakce, která obsahuje dvě běžící dráhy. Soutěžící jsou připnuti na jedné straně bungee lanem a jejich úkolem je doběhnout v dráze co nejdál.

Aerotrim je trenažér, skládající se ze 3 soustředných kruhů (uvnitř nejmenšího z nich stojí připoutaný člověk), tyto kruhy se postupně roztočí.

minigolfový turnaj

Minigolf - zahrát si minigolfový turnaj ve vnitřních prostorech?! Ano, i to je možné!

Zábavné atrakce

Lovič peněz

Lovič peněz je známá budka, která funguje jako místo, kde si lze nachytat co nejvíce peněz (slevových poukazů, firemních peněz, kuponů na výhru). Lovič peněz je zajímavím doplňkem i na diskotéky, rádi Vám nabídneme i kompletní programy.

Elektrický býk

Elektrický býk je oblíbená atrakce pro zpestření Vaší akce. Rodeo býk podrobněji.

fotbal a hokej

Fotbalové a hokejové hřiště - nudí Vás klasický fotbal a hokej Vám v létě chybí? Právě pro Vás je připraveno nafukovací hřiště, na kterém lze hrát fotbalové i hokejové utkání.

4jump

Baví Vás skákat na trampolíně? Ale nudí Vás, když skáčete sami? Potom pro Vás máme řešení - 4 trampolíny v jedné atrakci.

Formule

Jedná se o trenažer formule, na kterém lze nastavit všechny okruhy Grand Prix F1. RACING SIMULATOR podrobněji.

boxovací ring

Nafukovací boxovací ring, ve kterém to můžete nandat svému největšímu nepřiteli. Místo boxovacích rukavic, se používají molitanové kyje.

Zábavné atrakce

Čtyřkolky jsou určeny dětem do 8 let, jezdí se na tvrdém povrchu. Prostor záboru alespon 40 m2. Čtyřkolky pro dospělé - sen každého kluka a určitě i dospělách je vyzkoušet si čtyřkolky, které tak dobře znají z filmů.

Dětské buggy jsou určeny dětem do 8 let, jezdí se na tvrdém povrchu. Prostor záboru alespon 40 m2.

Minibike

Nabízíme pronájem minibiků, jehož součástí je postavení dráhy a obsluha.

Motokáry - kdo by si nechtěl vyzkoušte, jaké to je, prohánět se na závodní dráze v motokáře.

Motokoloběžka

Klasickou koloběžku zná z dětství každý, ale mi nabízíme pronájem motorových koloběžek. Součástí pronájmu je postavení dráhy a obsluha.

Zorbing

Je obří plastový míč, o průměru 3,5 metru, ve kterém se člověk kutálí dolů ze svahu, a nebo případně z nafukovací rampy. Zorbing je opravdu zážitek na celý život a budete ho chtít opakovat.

Zajímají li Vás ceny, volné termíny a tak dále, kontaktujte agenturu a mi Vám velice rádi zašleme nabídku či připravíme celovečerní program a podobně.

NEZÁVAZNÁ poptávka bude vyřízena do 24 hodin od doručení

Video i audio mp3 si můžete stáhnout v sekci download stejně jako logo agentury a další užitečné soubory.

Kromě Zábavné atrakce Vám doporučujeme i další z naší nabídky

Barmanská show - Freestyle - Fire
Čokoládové fontány
Duo Ogor - Adagio akrobacie
Elektrický rodeo býk
Lovec světel - zábavná atrakce
Mobilní Casino
Mobilní horolezecká stěna
Mobilní kyslíkový bar na vaši párty
Párty karikatury
Racing Simulator

---

Pokud jste umělec, můžete se hned registrovat zdarma.

Vzhledem k prostředí, Vašim požadavkům a finančním možnostem Vám rádi pomůžeme vybrat ideální variantu právě pro Vás. Kontaktujte nás, nebo neváhejte použít objednávkový formulář, který je nezávazný.


---

|

(c) 1997 - 2013 ALF.cz | Návrh a realizace: ALF webmaster | SEO optimalizace | SiteMap

Info kanály RSS | Atom

TOPlist